Titles you rated
- Old Miss DiaryRated ★ 3.5

Queen of AmbitionRated ★ 2.0
NonstopRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 3.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0- Nonstop 5Rated ★ 4.0

Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.0- Fairy CommiRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.0