Series
Ratings
254- Hitler and the Nazis: Evil on TrialRated ★ 3.0
Behind Her EyesRated ★ 2.0- The SympathizerRated ★ 4.5
- Goryeo-Khitan WarRated ★ 2.0
- QueenmakerRated ★ 3.5
- The Glory Part 2Rated ★ 3.0
- In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
- DecoyRated ★ 1.0
Taxi DriverRated ★ 3.0- This Is Going to HurtRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 2.5- Space ForceRated ★ 2.0
- 세계견문록 아틀라스 - 요리의 탄생Rated ★ 3.0
- 한국인의 저주의 역사Rated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0- 세계견문록 아틀라스 - 아시아 맛기행Rated ★ 4.0
Olive KitteridgeRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5