Series
Ratings
54
Summer ScentRated ★ 4.0
Thank YouRated ★ 4.0
Paradise RanchRated ★ 2.0
PianoRated ★ 4.5
Shoot for the StarsRated ★ 5.0
RomanceRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 4.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 4.0
New NonstopRated ★ 4.0