Series
Ratings
53- Narco-SaintsRated ★ 3.5
- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 2.5- Blue TowerRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 3.5
JumongRated ★ 1.5
Master's SunRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
HouseRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.5
The Lost RoomRated ★ 3.5