Series
Ratings
15- That '90s Show Season 1Rated ★ 3.5
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
- Emily in ParisRated ★ 3.5
- Emily in ParisRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0
SandglassRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0