Series
Ratings
19
ChernobylRated ★ 4.0
The Scale of ProvidenceRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5- Hidden SingerRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
GiantRated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5- Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.5