Series
Ratings
216- Marry My HusbandRated ★ 4.5
- Marry My Husband: JapanRated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Bloody Monday Season 2Rated ★ 3.5
The Perfect InsiderRated ★ 5.0
AvalancheRated ★ 4.0
Atom's Last ShotRated ★ 4.5
My Dearest Self with Malice AforethoughtRated ★ 3.5
The Travel NurseRated ★ 3.5
그것은 갑자기 폭풍처럼Rated ★ 3.5
Crying Out Love, in the Center of the World SPRated ★ 3.5
里見八犬伝Rated ★ 3.0
The Files of Young Kindaichi Season 1Rated ★ 5.0
The Bold TypeRated ★ 3.0
TRICK Shinsaku SpecialRated ★ 3.5