Series
Ratings
216
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
You Are My GloryRated ★ 4.5
The Good DoctorRated ★ 4.5
The King: Eternal MonarchRated ★ 3.5
Angel's Last Mission: LoveRated ★ 3.5
Cells at Work!Rated ★ 4.5
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.5
VIPRated ★ 4.0- LeverageRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
One Spring NightRated ★ 4.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 3.5- Do Do Sol Sol La La SolRated ★ 3.5

Clean With Passion For NowRated ★ 3.0
Memories of the AlhambraRated ★ 3.0- Romance is a Bonus BookRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
Youth Over FlowersRated ★ 5.0
New GirlRated ★ 4.0