Series
Ratings
277- Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Shadow and Bone Season 1Rated ★ 2.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0- Pieces of HerRated ★ 3.0
- Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 3.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
AtypicalRated ★ 3.5
The GuestRated ★ 3.5- Never Have I EverRated ★ 3.0
VincenzoRated ★ 3.0- The Mess You Leave BehindRated ★ 3.0
- HappinessRated ★ 3.0
- Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
- The SinnerRated ★ 3.5
- The SinnerRated ★ 3.0
The SinnerRated ★ 3.5
The SinnerRated ★ 3.5