Series
Ratings
45- The Art of SarahRated ★ 3.5
Presumed InnocentRated ★ 4.0- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
- My NameRated ★ 3.0
Pop Team EpicRated ★ 3.0
Ransom Season 1Rated ★ 3.0
Emergency Interrogation RoomRated ★ 3.0- To You From MeRated ★ 3.0

Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
OverlordRated ★ 3.0- Love By DesignRated ★ 3.0
WallanderRated ★ 3.5- WallanderRated ★ 3.5
Agatha Christie's MarpleRated ★ 3.5
Agatha Christie's MarpleRated ★ 3.5
Agatha Christie's MarpleRated ★ 3.5
Agatha Christie's MarpleRated ★ 3.5
Agatha Christie's MarpleRated ★ 3.5
Agatha Christie's MarpleRated ★ 4.0
Agatha Christie's PoirotRated ★ 4.0