Series
Ratings
27
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
BrainRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.0
Doctor StrangerRated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 2.5
PastaRated ★ 4.5