Series
Ratings
678- My Girlfriend's ChildRated ★ 4.5
- I Hear the SunspotRated ★ 4.0
Tengu no DaidokoroRated ★ 4.0
TrespassersRated ★ 4.0
Deaf Voice: A Sign-Language Interpreter in CourtRated ★ 4.5
My Personal WeathermanRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Even If I Fall in Love With YouRated ★ 3.5
Octo: Kanjou Sousakan Shinno AkariRated ★ 3.0
Wave, Listen to Me!Rated ★ 4.0
Care Worker GangRated ★ 4.0
BORDER: ShokuzaiRated ★ 4.0
InvisibleRated ★ 3.5
Nice Flight!Rated ★ 3.5
Sanzenen no Tsukai KataRated ★ 3.5
School Meals Time Season 2Rated ★ 3.5
Daibyoin SenkyoRated ★ 3.5
Keishicho OutsiderRated ★ 3.5
Liaison: Kodomo no Kokoro ShinryoshoRated ★ 3.5
Risky Two PeopleRated ★ 3.5