Titles you rated
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0- Heorwatchyae IdongjinRated ★ 4.0
Fushigi Yuugi: The Mysterious PlayRated ★ 4.5- Brave DetectivesRated ★ 3.0

Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 3.5
Laid-Back CampRated ★ 3.0
The UntamedRated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 5.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 5.0
Dogs Are IncredibleRated ★ 4.5- Unanswered questionsRated ★ 5.0
Detective LRated ★ 4.0- RNARated ★ 4.5
- Love NaggersRated ★ 5.0
Devils LineRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0