Series
Ratings
92
Alibi BreakerRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 3.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 3.5
Do Not Say MysteryRated ★ 4.5
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 3.0- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 3.5
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 3.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0- Deux Yeoja Season 1Rated ★ 5.0
- 72 Seconds Season 1Rated ★ 5.0
- Midnight Horror StoryRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0- Odoru DaisourusenRated ★ 3.0
- The Fugitive: Kijima JouichirouRated ★ 3.0
- The Lawyer: Hajima HidekiRated ★ 3.0
Bayside Shakedown THE LAST TV Salaryman Keiji to Saigo no NanjikenRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 1.0