Series
Ratings
62- Derry GirlsRated ★ 4.5
- The PoliticianRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Ugly BettyRated ★ 5.0
Ugly BettyRated ★ 4.0
Ugly BettyRated ★ 4.5
Ugly BettyRated ★ 4.0
Naotora: The Lady WarlordRated ★ 4.5
天皇の料理番Rated ★ 4.5
Jikou KeisatsuRated ★ 4.0
Dating: What's it like to be in love?Rated ★ 3.5
TamiouRated ★ 3.5