Series
Ratings
584
MIU404Rated ★ 4.0- GTO: Great Teacher Onizuka RevivalRated ★ 3.0
EchoRated ★ 3.0- Marvel's Jessica JonesRated ★ 2.5
- Marvel's The PunisherRated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 3.0- Marvel's Luke CageRated ★ 3.0
- Marvel's Iron Fist Season 2Rated ★ 3.0
Tokyo MER: Mobile Emergency RoomRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 3.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.0
Marvel's The PunisherRated ★ 3.0- Marvel's The DefendersRated ★ 3.0
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 3.0
Marvel's Luke CageRated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.0- Loki Season 2Rated ★ 3.0
- Secret InvasionRated ★ 3.0