Series
Ratings
229
UnfairRated ★ 3.0
Marumo's StoryRated ★ 2.5
HERO2014Rated ★ 3.5
HERORated ★ 3.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 2.0
마지스카 학교 1Rated ★ 1.0
MareRated ★ 3.5
Humanoid Monster, BemRated ★ 2.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Hanako & AnneRated ★ 1.5
Matrimonial ChaosRated ★ 1.5
Hotaru no HikariRated ★ 3.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.0
DEATH NOTERated ★ 3.5
Hotaru no HikariRated ★ 2.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
Lucky SevenRated ★ 3.0
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 2.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 1.0
Arakawa Under the BridgeRated ★ 3.0