Series
Ratings
50
QuartetRated ★ 4.5
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 4.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 4.5
Beyond The BoundaryRated ★ 4.0
Arakawa Under The BridgeRated ★ 5.0
One Week FriendsRated ★ 5.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 5.0
Kiteretsu DaihyakkaRated ★ 3.5
BakumanRated ★ 4.5
My FamilyRated ★ 3.0
Blue Spring RideRated ★ 4.5
Major Season 1Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
Gisou no FuufuRated ★ 5.0
Tower of SandRated ★ 4.0
Oniyome Nikki: Ii Yu danaRated ★ 4.5
Naomi and KanakoRated ★ 4.0
RookiesRated ★ 5.0
The Prince of TennisRated ★ 4.0
NoragamiRated ★ 5.0