Series
Ratings
381- The Ghost Writer's WifeRated ★ 5.0
- Glass HeartRated ★ 3.0
- When I was a Child Everything Was FineRated ★ 2.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.0- So, You Make ItRated ★ 2.0
- Fake MommyRated ★ 3.0
- Mr. Osomatsu Season 4Rated ★ 2.0
- Milky☆Subway: The Galactic Limited ExpressRated ★ 4.0
The Rose of VersaillesRated ★ 4.0- Captivated, by YouRated ★ 3.0
- Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5
No. 6Rated ★ 3.5- Babanba Banban VampireRated ★ 2.0
QuartetRated ★ 3.5
Isekai QuartetRated ★ 3.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 2.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 2.0- Marry My HusbandRated ★ 3.0
- Marry My Husband: JapanRated ★ 2.0
- Everyday HostRated ★ 3.0