Series
Ratings
42- The Art of SarahRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0- A Killer ParadoxRated ★ 3.5

Alice, the Final WeaponRated ★ 2.5- Lovely RunnerRated ★ 4.0
- Kotaro Lives AloneRated ★ 3.5
- Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.0- Zombieverse Season 1Rated ★ 1.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 3.0
- UnicornRated ★ 1.5
- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5- March of the Ants Season 1Rated ★ 3.5
- March of the Ants Season 2Rated ★ 3.5
StartupRated ★ 4.5