Series
Ratings
50
Game of Thrones Season 8Rated ★ 0.5
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0- Demi-Gods and Semi-DevilsRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0- MacGyverRated ★ 4.5
Prison Break Season 4Rated ★ 4.5