Movies
Ratings
49
The ThievesRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
Dark ShadowsRated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
My Scary GirlRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Love On-AirRated ★ 3.5
Shallow HalRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.5
Marriage BlueRated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 2.5