Titles you rated
- Beyond the BarRated ★ 4.0
- Haunted PalaceRated ★ 4.5
- As You Stood ByRated ★ 2.5
- Genie, Make a WishRated ★ 5.0
- AemaRated ★ 4.0
- Tastefully YoursRated ★ 3.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
- The Tale of Mrs. OkRated ★ 5.0
- La PalmaRated ★ 4.0
True BeautyRated ★ 3.5- Family by ChoiceRated ★ 4.0
- The TrunkRated ★ 4.0
The King: Eternal MonarchRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.5
- A Virtuous BusinessRated ★ 3.5
- Mr. PlanktonRated ★ 3.5
- BloodhoundsRated ★ 3.0
Good PartnerRated ★ 3.5- EveRated ★ 4.0