Series
Ratings
63
Chainsaw ManRated ★ 3.5- First LoveRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0- The Story of Pearl GirlRated ★ 4.0
TrespassersRated ★ 3.5- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
- Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 0.5
- Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 0.5
- Arcane Season 1Rated ★ 4.0
- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Mr. QueenRated ★ 3.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
The Office Blind DateRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0