Series
Ratings
52
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.0
Takara-kun to Amagi-kunRated ★ 3.5- Loki Season 2Rated ★ 3.5
- Secret InvasionRated ★ 3.0
- To My StarRated ★ 2.5
Water Polo YankeesRated ★ 2.0- Chucky Season 2Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
My Beautiful Man Season 2Rated ★ 4.0- Candy Color ParadoxRated ★ 2.5
- Conversations with a Killer: The Jeffrey Dahmer TapesRated ★ 4.0
- Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 4.5
Eien no KinoRated ★ 4.0
See You After Quarantine?Rated ★ 3.0- She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 4.0
- Dive!!Rated ★ 2.5
おっさんずラブ SPRated ★ 2.5