Titles you rated
Back to the FutureRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 3.5
Self/lessRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.0
DemolitionRated ★ 4.5
Mr. RightRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 3.5
The Age of AdalineRated ★ 5.0
The Way Way BackRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5- WhiplashRated ★ 3.0
The Spectacular NowRated ★ 5.0