Series
Ratings
442- The Killer Is Also RomanticRated ★ 3.0
- Killing EveRated ★ 3.0
Kiss Him, Not MeRated ★ 2.0- Once We Get MarriedRated ★ 3.0
- The Day of Becoming YouRated ★ 3.5
The Eternal LoveRated ★ 2.5
Kamisama Kiss 2Rated ★ 3.0
My Secret TerriusRated ★ 1.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.5
Kamisama KissRated ★ 4.0
Recovery of an MMO JunkieRated ★ 2.5- SerendipityRated ★ 3.5
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom! XRated ★ 3.5
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5- Bright As the MoonRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0