Movies
Ratings
412
HerRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 5.0
OculusRated ★ 2.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
St. Trinian'sRated ★ 3.5
Whip ItRated ★ 3.0
We're the MillersRated ★ 3.0- The Man Who LaughsRated ★ 3.0
ParaNormanRated ★ 2.0
Love WreckedRated ★ 2.5
Return to Never LandRated ★ 3.0
Monte CarloRated ★ 3.0
Scary Movie 5Rated ★ 3.5
Cinderella III: A Twist in TimeRated ★ 3.0