Series
Ratings
57
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5- Better Call SaulRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5- Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
The Best Moment To Quit Your JobRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Money HeistRated ★ 4.5- In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 1.5
- I Am a StalkerRated ★ 3.5
- Worst Roommate Ever Season 1Rated ★ 3.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.0