Series
Ratings
42
IZ*ONE CHURated ★ 5.0
IZ*ONE CHU Season 2Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 1.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0- Lucky LouieRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 1.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.0