Series
Ratings
19
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
Reply 1994Rated ★ 4.5