Series
Ratings
63
The Loudest VoiceRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
You Drive Me CrazyRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 2.0
Money HeistRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5