Series
Ratings
121- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 4.0
- Fire Force Season 3 Part 2Rated ★ 3.0
- Fire Force Season 3Rated ★ 3.0
- Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0
- One Punch Man Season 3Rated ★ 2.0
- 아이 엠 복서Rated ★ 3.0
Kenka Banchou Otome: Girl Beats BoysRated ★ 3.0
Akiba Maid WarRated ★ 3.0- ONE: High School HeroesRated ★ 3.0
- Mercy for NoneRated ★ 2.0
- Study GroupRated ★ 3.0
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Samurai ChamplooRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 3.0
- 데스노트Rated ★ 4.0
Fire Force Season 2Rated ★ 3.0
Fire ForceRated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Fate/stay nightRated ★ 3.0