Titles you rated

My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
GokusenRated ★ 4.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0