Series
Ratings
352- The Number You Have DialedRated ★ 3.0
- Café MinamdangRated ★ 2.5
- Although I Am Not a HeroRated ★ 3.0
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 2.5- Divorce InsuranceRated ★ 2.5
- Today's WebtoonRated ★ 3.0
- Spring FeverRated ★ 2.5
- Dynamite KissRated ★ 3.0
- Ms. Undercover BossRated ★ 3.0
- Resident PlaybookRated ★ 4.0
- The Art of SarahRated ★ 2.5
- Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.5
- When the Stars GossipRated ★ 2.5
- The Silent SeaRated ★ 3.0
- EXchange Season 4Rated ★ 2.0
- Romantics AnonymousRated ★ 4.0
- 콩콩팡팡Rated ★ 4.0
- No Gain No LoveRated ★ 2.5
- The Price of ConfessionRated ★ 2.5
- Delightfully DeceitfulRated ★ 3.0