Series
Ratings
130- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
- The CallingRated ★ 4.0
- DMZRated ★ 3.5
- The Undeclared WarRated ★ 5.0
- Gannibal Season 1Rated ★ 4.5
- Tulsa King Season 1Rated ★ 4.5
- The Lincoln Lawyer Season 1Rated ★ 4.0
ManifestRated ★ 3.5- The Diplomat Season 1Rated ★ 4.5
- The Night Agent Season 1Rated ★ 4.0
- Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
- The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 3.0
The Last KingdomRated ★ 4.5- The Recruit Season 1Rated ★ 3.5
- Arcane Season 1Rated ★ 4.5
- Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 5.0
DearestRated ★ 4.5
Jizoku Kanona Koi Desuka: Chichi to Musume no Kekkon KoushinkyokuRated ★ 4.0