Movies
Ratings
113
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.0
Copying BeethovenRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 2.5
SickoRated ★ 3.5
P.S. I Love YouRated ★ 2.0
Music and LyricsRated ★ 4.5
The Passion of the ChristRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
August RushRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Good Morning PresidentRated ★ 4.0- MapadoRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.5