Series
Ratings
27- The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
- The 8 ShowRated ★ 3.0
- D.P. Season 2Rated ★ 3.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Damn Good CompanyRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0- Incomplete LifeRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 3.0
Once Upon a TimeRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5