Titles you rated
The ContactRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 2.0
TangledRated ★ 5.0
RockyRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Deep ImpactRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 3.0
GloveRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0