Series
Ratings
338
Beautiful LifeRated ★ 3.0- Made In Korea Season 1Rated ★ 3.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- Low LifeRated ★ 3.0
- BootsRated ★ 3.5
- Who Saw the Peacock Dance in the Jungle?Rated ★ 2.5
A Fading SummerRated ★ 3.5
Stone's CocoonRated ★ 3.0- Evil God's Balance Public Security Analysis TeamRated ★ 4.0
Bayside ShakedownRated ★ 4.5- Beyond the BarRated ★ 2.0
- Mercy for NoneRated ★ 2.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
- KarmaRated ★ 3.5
- AdolescenceRated ★ 4.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
- The SympathizerRated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Invisible UsRated ★ 2.5