Series
Ratings
695- Big MouthRated ★ 3.5
- Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.5
- Given: The One on the Flip-SideRated ★ 4.0
Welcome to the BallroomRated ★ 3.5- BEASTARS FINAL SEASONRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan OADRated ★ 4.0- Ranma1/2 Season 2Rated ★ 3.5
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 4.0- Campfire Cooking in Another World with my Absurd Skill Season 2Rated ★ 3.5
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
- Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
- My Life with the Walter Boys Season 2Rated ★ 3.0
- Emily in Paris Season 5Rated ★ 3.5
Friends Season 10Rated ★ 3.5
WakakozakeRated ★ 4.0
Friends Season 9Rated ★ 4.0
Friends Season 8Rated ★ 4.5