Movies
Ratings
1078
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 2.0
ConclaveRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 1.0
DisconnectRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 2.0
The EastRated ★ 3.0
The BikeridersRated ★ 2.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
The Hummingbird ProjectRated ★ 3.0
The Diary of a Teenage GirlRated ★ 3.5
FerrariRated ★ 3.0
War on EveryoneRated ★ 2.0- The AftermathRated ★ 3.0
DriveRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 3.5