Series
Ratings
175- Andor Season 1Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0- AdolescenceRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 3.5
30 RockRated ★ 3.5
30 RockRated ★ 4.0
30 RockRated ★ 4.0
30 RockRated ★ 4.0
30 RockRated ★ 4.5
30 RockRated ★ 5.0
30 RockRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 2.0- Bridgerton Season 3Rated ★ 2.5