Series
Ratings
170- Mercy for NoneRated ★ 2.5
- Boyfriend on DemandRated ★ 2.5
- Wonder ManRated ★ 4.0
- So, You Make ItRated ★ 5.0
Homeland Season 1Rated ★ 4.0- Love MeRated ★ 4.0
- Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.5- The Price of ConfessionRated ★ 3.0
- Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
- Dear XRated ★ 4.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 5.0
- Physical: AsiaRated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5- NEW OLD BOYRated ★ 3.5
- AemaRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
The StudioRated ★ 4.5- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
- Unknown SeoulRated ★ 4.5