Series
Ratings
75
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Dogs Are IncredibleRated ★ 4.0- I Am SoloRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 3.0
All InRated ★ 4.0- The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
- The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
- The Genius: Rule BreakerRated ★ 1.0
- The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 4.0- Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0