Series
Ratings
117
AnnaRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
Juni Taisen: Zodiac WarRated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 3.5
Dexter's LaboratoryRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5- Project Runway Season 10Rated ★ 3.5
- Project Runway Season 7Rated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.5- Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 2.5
Hannah Montana Season 1Rated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 1.5