Series
Ratings
22
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0- Abnormal SummitRated ★ 5.0

Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Men on a MissionRated ★ 5.0