Titles you rated
Finding DoryRated ★ 3.0
Like for LikesRated ★ 2.0
SplitRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 3.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 2.5
SullyRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
Café SocietyRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.0