Series
Ratings
129
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 1.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 1.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
RomanceRated ★ 3.5- Old Miss DiaryRated ★ 2.5
Money's WarfareRated ★ 2.5
Padam PadamRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Incarnation of MoneyRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
My Love Eun DongRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 1.5
Personal TasteRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 1.5
IRIS 2Rated ★ 2.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.0
Miss KoreaRated ★ 1.5
IRISRated ★ 4.5
Bel AmiRated ★ 1.5