Series
Ratings
35
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0- Made In Korea Season 1Rated ★ 4.5
- Low LifeRated ★ 4.0
- The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
Bloody Game Season 3Rated ★ 4.5- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- AgencyRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5- BargainRated ★ 4.0
Psychopath DiaryRated ★ 2.5
KingdomRated ★ 4.0
The Naked DirectorRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0- Marvel's Luke CageRated ★ 4.5
Marvel's Luke CageRated ★ 4.5